Мы предлагаем как традиционные, так и инновационные решения в области систем отопления, вентиляции, кондиционирования воздуха.

#

Интеллектуальные системы контроля (автоматизации) микроклимата различной сложности: от простых и недорогих решений до индивидуальных сложных систем.

Купівля житла - важливий етап в житті сучасної людини

Купівля житла - важливий етап в житті сучасної людиниКожен вирішує це питання по-своєму - хтось купує квартиру на вторинному ринку, а хтось віддає перевагу співпрацю безпосередньо з забудовником. Не дарма другий спосіб покупки житла стає популярним, тому що покупка квартири від забудовника - це розумно, вигідно і приємно. Житло від забудовника має абсолютно чисту юридичну історію, що дуже важливо. Впевненість в тому, що за квартирою ніколи не з’явиться якийсь забутий спадкоємець минулих господарів, дорогого коштує. І, до речі, вартість такої квартири буде нижче, ніж житла на вторинному ринку.

 Стан квартири, що купується буде гарантовано дуже хорошим - новий будинок, нові комунікації, сучасна сантехніка і вікна, красиве оздоблення. У цій квартирі не потрібно буде робити радикальний і дуже дорогий ремонт.  З іншого боку, можна навпаки отримати від забудовника квартиру з мінімальною обробкою і вільним плануванням і самостійно продумати до дрібниць дизайн, розташування і розмір кожної кімнати. В такому випадку ви без перебільшення отримаєте в результаті квартиру своєї мрії.  Останнім часом забудовники пропонують житло в районах з добре розвиненою інфраструктурою.  Все, що потрібно для життя, знаходиться в безпосередній близькості, тому проживання в новому будинку і в розвиненому районі буде виключно комфортним.

Сумлінні забудовники ніколи не залишають свої квартири напризволяще після продажу. Якщо раптом ви виявите в новій квартирі недоробки і дефекти, він обов’язково їх усуне. Співпраця з надійною фірмою-забудовником - це гарантія того, що покупка житла не стане для вас розчаруванням. Думаючи про придбання квартири від забудовника, розглядайте всі можливі варіанти, вибирайте найдостойнішого, і ваше нове житло вам обов’язково сподобається.

Крім стандартних варіантів будівель, забудовник може запропонувати варіант побудови багатоквартирного будинку за індивідуальним проектом. В таких проектах може бути передбачено використання цегляно-монолітні технології. Це дозволяє мешканцям будинку насолодитися гарною звукоізоляцією. Адже спокій в будинку часто залежить від сусідів.

Придбати житло у забудовника в сучасному будинку може собі дозволити людина з середнім рівнем доходом. Цей момент дозволяє створити сприятливе соціальне середовище в житловому будинку. З юридичної точки зору придбання житла у забудовника є безпечним підприємством, так як покупка нерухомості на первинному ринку завжди відрізняється повішеною безпекою.